يکشنبه, 29 مهر 1397
عنوان : رئیس شورای اسلامی شهرستان پردیس؛
کد خبر : ۶۶۲۷
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ 
ساعت : ۱۵:۸:۱۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

 

 

 

رئیس شورای اسلامی شهرستان پردیس؛

تعامل میان دستگاه های اجرایی، ارتقای مشارکت های اجتماعی را به دنبال دارد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، حسینعلی سلیمانی فر رئیس شورای اسلامی شهرستان پردیس در جلسه شورای مشارکت ‌های مردمی که به ریاست آقای صادق بنیادی معاونت سیاسی انتظامی فرماندار و با حضور خانم سیده مریم موسوی رئیس کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر پردیس و خانم نعیمی رئیس بهزیستی شهرستان پردیس و سایر مدیران شهری و شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: افزایش مشارکت های مردمی در امور جاری شهری از میزان رضایت شهروندان نشأت می گیرد.

وی ادامه داد: در این بین، از جمله راهکارهای ارتقای رضایت شهروندان، تعامل تنگاتنگ میان ادارات خدمات رسان شهر و شهرستان است.

این مقام مسئول تصریح کرد: این تعامل و همکاری می تواند در اموری شامل بهره گیری از پتانسیل های مشترک بین نهادها، شبکه های اجتماعی مجاز، نصب بنرهای اطلاع رسانی، اکران نماهنگ در نمایشگرهای شهری، استفاده از ظرفیت نماز جمعه، بسیج و دیگر مجموعه های انقلابی و ... جلوه گر شود.

به گفته رئیس شورای اسلامی شهرستان پردیس، مشارکت های مردمی در بیانی ساده، تعلق شهروندان به شهر و محل زندگی است و امروز شهر جوان پردیس در مسیر توسعه و البته هویت بخشی خود بیش از هر زمان دیگری به این امر نیاز دارد.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0