دوشنبه, 29 بهمن 1397
عنوان : رئیس كمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر پردیس؛
کد خبر : ۶۸۷۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ 
ساعت : ۸:۵۰:۱۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

 

 

 

رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر پردیس؛

کشتی گیران مستعد برای تشکیل تیم شهر پردیس شناسایی شدند

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، ناصر چراغی در حاشیه رقابت های انتخابی برای تشکیل تیم کشتی شهر پردیس که در خانه کشتی شهدای هسته ای شهرداری پردیس برگزار شد، اظهار داشت: توسعه ورزش در دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری از مهمترین برنامه های شورای اسلامی شهر پردیس است.

وی تصریح کرد: از این رو، برنامه های مختلفی برای گسترش فرهنگ ورزش در میان اقشار مختلف در کنار شناسایی استعدادهای درخشان در رشته های مختلف برای معرفی به عرصه های استانی و ملی از سوی کمیسیون ورزشی این شورا صورت گرفته و یا در دست اجراست.

این مقام مسئول ادامه داد: در این میان، کشتی به دلیل علاقه زایدالوصف مردم و همچنین برخورداری از ریشه های غنی در تاریخ، تمدن و فرهنگ ایران اسلامی، بعنوان ورزش نخست کشور قلمداد شده و دارای جایگاهی ویژه نسبت به سایر رشته ها است.

رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر پردیس و رئیس هیئت کشتی این شهر، برگزاری رقابت های انتخابی برای تشکیل تیم کشتی پردیس را نخستین گام در این مسیر خواند و افزود: در این مسابقات با اتخاذ سیاست شایسته سالاری، کشتی گیران مستعد شهر پردیس در اوزان و رده های سنی مختلف به مصاف یکدیگر رفتند تا افراد برتر شناسایی و در ترکیب تیم قرار گیرند.

چراغی بیان داشت: این تیم با آماده سازی، تدارکات لازم و تمرینات مستمر زیر نظر مربیان زبده راهی مسابقات شهرستانی، استانی و حتی کشوری می شود.

 

 

 

      

 

 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0