دوشنبه, 29 بهمن 1397
عنوان : نایب رئیس شورای اسلامی شهر پردیس عنوان كرد؛
کد خبر : ۶۸۸۵
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ 
ساعت : ۱۷:۵۹:۳۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

 

 

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر پردیس عنوان کرد؛

لزوم مشارکت مدیریت شهری برای ارتقای امنیت منطقه صنعتی خرمدشت پردیس

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، حسن لاله اظهار داشت: پیش از بیان هر موضوعی بر خود وظیفه می دانم هفته نیروی انتظامی را به این عزیزان تبریک عرض کنم.

وی ادامه داد: امنیت، مقوله ای است که تولید آن مستلزم تعامل و همکاری دستگاه های مختلف با نیروی انتظامی، ورود موثر بخش خصوصی و همچنین وجود مشارکت های شهروندان است و صرفا واگذاری این مبحث به پلیس، امری ثمربخش نخواهد بود.

این مقام مسئول امنیت را پایه اصلی توسعه در هر حوزه به ویژه مسائل اقتصادی خواند و گفت: با توجه به اهمیت موضوع امنیت، اعضای شورای صنعتی نواحی کارگاهی مختلف شهر و شهرستان پردیس از جمله منطقه صنعتی خرمدشت، نشست های متعددی با بخش های مختلف نیروی انتظامی برگزار کردند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر پردیس و رئیس شورای صنعتی خرمدشت ادامه داد: یکی از مهمترین مسائل مطروحه در این سلسله جلسات، ساماندهی مبادی ورودی و خروجی نواحی کارگاهی سیاهسنگ و خرمدشت با همراهی شورای ترافیک شهرستان و همچنین ایجاد کیوسک نگهبانی برای کنترل بیشتر بر رفت و آمدهای این بخش از شهر پردیس است.

به گفته حسن لاله، از دیگر موضوعات این نشست ها می توان به طرح پایش تصویری، کنترل پسماندهای صنعتی، راه اندازی پلیس محله، توسعه امور فرهنگی، روشنایی معابر، ایمن سازی نقاط کور و ... اشاره کرد.

وی با اشاره به برخی مسائل پیش روی نواحی کارگاهی خرمدشت و سیاهسنگ اظهار داشت: این نواحی کارگاهی بعنوان قدیمی ترین فاز پردیس در داخل بافت این شهر و محدوده خدماتی شهرداری پردیس قرار دارد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر پردیس و رئیس شورای صنعتی خرمدشت با اشاره به شعار سال جاری یادآور شد: به فرموده رهبر فرزانه انقلاب(مدظله) در سال «حمایت از کالای ایرانی» قرار گرفته ایم و شعارهای مدنظر معظم له طی سالیان اخیر نیز از دغدغه های ایشان در حوزه های تولید و اقتصاد خبر می دهد.

حسن لاله ادامه داد: از این رو، با توجه به اهمیت موضوع تولید، نقش موثر کارآفرینی، تداوم جریان اقتصاد شهری و وجود درآمدهای پایدار برای شهرداری در نواحی کارگاهی خرمدشت و سیاهسنگ لزوم ورود مدیریت شهری پردیس برای توسعه در ابعاد مختلف به ویژه تولید امنیت امری ضروری است.

وی در پایان با تقدیر از عملکرد شهرداری پردیس در مدیریت گذشته و کنونی، اظهار داشت: شهرداری پردیس در زمینه خدمات رسانی به نواحی کارگاهی خرمدشت و سیاهسنگ عملکرد بسیار خوبی داشته و رضایت مطلوبی از این اقدامات وجود دارد که امید است همکاری هایی از این دست پیرامون موضوع ارتقای سطح امنیت نیز تحقق یابد.

 

 

  

 

 

   بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0