يکشنبه, 4 فروردين 1398
عنوان : رئیس كمیسیون فرهنگی هنری شورای اسلامی شهر پردیس؛
کد خبر : ۷۰۲۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ 
ساعت : ۱۳:۵۲:۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

 

 

 

رئیس کمیسیون فرهنگی هنری شورای اسلامی شهر پردیس؛

توسعه فرهنگ کتابخوانی در دستور کار شورای اسلامی شهر پردیس

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، هادی سوهانی در حاشیه آیین گشایش نمایشگاه کتاب شهر پردیس که با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس و به مناسبت هفته بسیج در میدان عدالت این شهر برگزار شد، اظهار داشت: برپایی رویدادهای فرهنگی و هنری به ویژه برنامه های مرتبط با کتاب و کتابخوانی سبب رشد و تعالی هر جامعه ای می شود.

وی ادامه داد: کتاب، این یار مهربان انسان در کشورمان کمی مغفول واقع شده و یکی از تلاش های بدنه فرهنگی هنری شورای اسلامی شهر با همراهی شهرداری پردیس و سایر نهادهای مرتبط، توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.

این مقام مسئول اضافه کرد: در جهان امروز با وجود ظهور فناوری های نوین و افزایش استفاده از ابزارهای ارتباط جمعی نظیر تلفن همراه، تبلت و رایانه، همچنان کتاب می تواند مونس مناسبی برای انسان باشد.

رئیس کمیسیون فرهنگی هنری شورای اسلامی شهر پردیس، انتخاب کتب مناسب به ویژه برای مطالعه قشر جوان و نوجوان جامعه را امری حساس و بسیار مهم دانست و گفت: در دنیای امروز، انتخاب کتاب درست و متناسب با شاخص های فرد مطالعه کننده از اهمیت بالایی برخوردار است، از این رو با کمک مسئولان و کارشناسان محترم ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در انتخاب کتب ارائه شده در نمایشگاه کتاب شهر پردیس دقتی وافر شده است.

بر پایه این گزارش، نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی پردیس به مناسبت هفته بسیج و با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس از امروز آغاز به کار کرد و تا روز 30 ماه جاری ادامه دارد.

در این نمایشگاه بیش از دو هزار عنوان کتاب در کنار غرفه های محصولات فرهنگی و هنری به شهروندان ارائه می شود.

علاقه مندان به کتاب و امور فرهنگی برای بازدید از نمایشگاه یاد شده می توانند بین ساعات 9 الی 19 به نشانی میدان عدالت، نبش بلوار فروردین شمالی مراجعه کنند.

  بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0