يکشنبه, 4 فروردين 1398
عنوان : رئیس شورای اسلامی شهر پردیس خبر داد؛
کد خبر : ۷۰۳۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ 
ساعت : ۱۳:۵۳:۲۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

 

 

 

رئیس شورای اسلامی شهر پردیس خبر داد؛

پیگیری شورای اسلامی شهر پردیس برای احداث نمایشگاه دائمی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، سیدعلی موسوی جوردی در حاشیه آیین گشایش نمایشگاه کتاب شهر پردیس که با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس و به مناسبت هفته بسیج در میدان عدالت این شهر برگزار شد، اظهار داشت: نمایشگاه کتاب هفته بسیج در شهر پردیس طی ادامه همکاری های فرهنگی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس با ناحیه مقاومت بسیج شهرستان از امروز به مدت 20 روز شروع به کار کرد.

وی ادامه داد: متاسفانه بر اساس ارزیابی های صورت گرفته، سرانه مطالعه در کشورمان نسبت به آمارهای جهانی در وضعیت نامناسب و سطح بسیار پایینی قرار دارد و برای توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی باید برنامه های متعددی را تدوین و اجرایی کرد.

این مقام مسئول اضافه کرد: از این رو، شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس در سایه تعامل و همکاری با سایر نهادهای ذیربط از جمله ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، دفتر امام جمعه شهرستان، فرمانداری و ... برای توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی برنامه های مختلفی را اجرایی کرده و یا در دست اجرا دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر پردیس از تداوم پیگیری های این مجموعه برای راه اندازی نمایشگاهی دائمی در این شهر خبر داد و گفت: استقبال قابل توجه شهروندان از نمایشگاه کتاب امروز و رویدادهای فرهنگی و هنری ادوار گذشته، بر انگیزه های اعضای شورای اسلامی شهر پردیس برای پیگیری احداث یک نمایشگاه مناسب و درخور شأن شهروندان افزوده و این مهم در برنامه های آتی مدیریت شهری پردیس قرار دارد.     

بر پایه این گزارش، نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی پردیس به مناسبت هفته بسیج و با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس از امروز آغاز به کار کرد و تا روز 30 ماه جاری ادامه دارد.

در این نمایشگاه بیش از دو هزار عنوان کتاب در کنار غرفه های محصولات فرهنگی و هنری به شهروندان ارائه می شود.

علاقه مندان به کتاب و امور فرهنگی برای بازدید از نمایشگاه یاد شده می توانند بین ساعات 9 الی 19 به نشانی میدان عدالت، نبش بلوار فروردین شمالی مراجعه کنند.

  بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0