پنج‌شنبه, 30 خرداد 1398
عنوان : شهردار پردیس خبر داد؛
کد خبر : ۷۰۹۲
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ 
ساعت : ۹:۴۳:۲۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

 

 

 

شهردار پردیس خبر داد؛

پیشرفت 45 درصدی بهسازی و ساماندهی خیابان «شهید ستاری» پردیس

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، کورش گلریز ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: وجود مسیرهای مناسب با ایمنی کافی بعنوان یکی از اصلی ترین عوامل افزایش رضایتمندی در شهروندان قلمداد می شود.

وی ادامه داد: از این رو، شهرداری پردیس در سایه تاکید، پیگیری و حمایت های اعضای محترم شورای اسلامی شهر به ویژه کمیسیون عمران این شورا، طرح های مختلفی در سرفصل های احداث، ترمیم، اصلاح هندسی، جدولگذاری، زیرسازی و آسفالت مسیرهای درون شهری را در دستور کار خود قرار داد.

این مقام مسئول تصریح کرد: در همین راستا، از چندی قبل پروژه بهسازی و ساماندهی خیابان شهید ستاری در فاز دو شهر پردیس توسط شهرداری کلید خورد.

وی اضافه کرد: در قالب این پروژه، طرح احداث دیوار سنگی انجام شد و تقریبا به پایان راه رسید و در ادامه، امور دیگری شامل تعریض، آسفالت، جدولگذاری و ... نیز انجام می شود.  

شهردار پردیس بیان داشت: خیابان شهید ستاری در انتهای بلوار خلیج فارس شمالی و امتداد شرق به غرب بلوار شهید شکاری قرار دارد و ادوات عمرانی و همچنین شهروندان بسیاری برای دسترسی به فازهای جدید و طرح های مسکن مهر از معبر مذکور بهره می برند.

 

   

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0