پنج‌شنبه, 27 تير 1398
عنوان : پیام تقدیر شهردار پردیس از حضور پرشور شهروندان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن؛
کد خبر : ۷۱۸۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ 
ساعت : ۱۲:۱۷:۴۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

 

 

 

پیام تقدیر شهردار پردیس از حضور پرشور شهروندان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن؛

 تداوم مقاومت، پیام روشن چهلمین راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، کورش گلریز شهردار پردیس طی پیامی ضمن تقدیر از حضور پرشور شهروندان این شهر در حماسه ماندگار چهلمین یوم الله 22 بهمن، این حرکت بزرگ انقلابی را پیام روشن تداوم مقاومت مقابل دشمنان اسلام و انقلاب خواند.

در ادامه متن این پیام آمده است ...

امروز همه جهان شاهد شگفت انگیزترین راهپیمایی 22 بهمن از سوی امت شهیدپرور ایران اسلامی بود که شهروندان ولایی و انقلابی شهر پردیس نیز بخشی از این حماسه بی نظیر بودند.

جهان بار دیگر شاهد تحقق پیش بینی هوشمندانه رهبر معظم انقلاب، حضرت امام خامنه ای(مدظله) بود که چندی پیش فرمودند: " ۲۲ بهمن امسال به یاری پروردگار و در پرتو همین عوامل تاریخ ‌ساز به معنای واقعی کلمه دشمن ‌شکن خواهد شد و با هوشیاری ملت و حضور همه سلایق و دیدگاه ها، پرشکوه تر از سال‌های قبل خواهد بود".

تداوم مقاومت مقابل دشمنان اسلام و انقلاب و زیاده خواهی های استکبار جهانی تحت منویات رهبر فرزانه انقلاب، پیام روشن امروز ایران اسلامی بود، پیامی که چهار دهه است که در فریاد این امت همیشه در صحنه شنیده شده و خللی در آن ایجاد نشده است.

من از سوی خانواده بزرگ شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس از حضور پرشور و دشمن شکن شهروندان گرامی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و سایر برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تقدیر و تشکر می کنم.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0