سه‌شنبه, 26 شهريور 1398
عنوان : پیام تبریك شهردار پردیس به مناسبت روز درختكاری؛
کد خبر : ۷۲۳۷
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ 
ساعت : ۹:۲:۵۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

 

 

 

پیام تبریک شهردار پردیس به مناسبت روز درختکاری؛

درخت، بارزترین نشانه مهر خداوندی و امید به زندگی است

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، کورش گلریز شهردار پردیس طی پیامی به مناسبت روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی، درخت را بارزترین نشانه مهر خداوندی و امید بیشتر به زندگی دانست.

در ادامه متن این پیام آمده است.

طبیعت در همه اشکال خود و در همه نقاط این کره زیبای خاکی، همواره همچون مادری مهربان آغوش به سوی همه موجودات و مخلوقات گشوده و یافتن فرصتی برای حضور دوباره در این عرصه های بکر و به دور از آسیب های ناشی دست تخریبگر بشر، خود مهر تاییدی بر مدعی است.

بی شک، یکی از مهمترین شاخص های طبیعت، درخت، این بارزترین نشانه مهر و عطوفت حضرت باری تعالی و امیدواری به تداوم زندگی است، آفریده الهی که بی منت و بی آلایش و با همه بی رحمی های ناشی از فقر فرهنگی، خدمت به انسان را پیشه راه قرار داده و برکات و خیرات خود را نصیب مخلوقات می کند.

امروز وظیفه همگان به بیان رهبر معظم انقلاب(مدظله) که فرمودند «روز درختکاری برای کشور یک روز با برکتی است برای اینکه گیاه و درخت، مایه‌ برکت زندگی بشر است»؛ علاوه بر غرس نهال و کمک به حفظ منابع طبیعی، تعریف و توسعه پیوست های های فرهنگی در این باره است چراکه درخت نه صرفا متعلق به ما بلکه داشته و حق همه نسل های آینده است.

  

 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0