سه‌شنبه, 26 شهريور 1398
عنوان : طی سال 97 صورت گرفت؛
کد خبر : ۷۳۵۸
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ 
ساعت : ۱۲:۳۹:۳۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

 

 

 

طی سال 97 صورت گرفت؛

اجرای 23 عنوان برنامه برای خانواده معزز شهدا و جانبازان شهر پردیس

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، مدیریت شهری پردیس ارائه خدمات به خانواده معزز شهدا و جانبازان را افتخاری بزرگ برای خود تلقی کرده و در همین راستا و طی طول سال بخشی از خدمات خود را به این عزیزان اختصاص می دهد.

از جمله مهمترین برنامه های سال 97 شهرداری پردیس درخصوص خانواده معزز شهدا و جانبازان می توان به برگزاری آیین های چهارمین سالروز تدفین دو شهید گمنام، ششمین یادواره شهدای شهرستان در بوستان نورالشهدا، وفات حضرت ام البنین(س) و تکریم مادران و همسران شهدا، تحویل سال نو به همراه جشن میلاد حضرت علی(ع) در جوار دو شهید گمنام و ... اشاره کرد.

همچنین برنامه های فرهنگی دیگری شامل مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز، برپایی آیین سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، آیین گشایش نمایشگاه دفاع مقدس در بوستان نورالشهدا، برگزاری مراسم جشن دهه فجر، برپایی مراسم دهه فاطمیه(س) و ... در ردیف دیگر امور اجرایی شهرداری در بازه زمانی مذکور قرار می گیرد.

علاوه بر این، طی سالی که گذشت، مسئولان شهری و شهرستان پردیس در مراسم تجدید دیدار با این عزیزان در 15 مورد حضور داشتند.

از دیگر اقدامات واحد ایثارگران شهرداری پردیس و از ابتدای سال جاری تا کنون می توان به پیگیری مطالبات خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران، برپایی ایستگاه صلواتی در اعیاد ملی و مذهبی، برپایی آیین پر فضیلت زیارت عاشورا در محل نمازخانه شهرداری پردیس و ... اشاره کرد.

 

 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0