پنج‌شنبه, 30 خرداد 1398
عنوان : به همت هیئت ورزش كارگری شهرستان پردیس؛
کد خبر : ۷۳۷۲
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ 
ساعت : ۱۳:۴۳:۴۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

 

 

 

به همت هیئت ورزش کارگری شهرستان پردیس؛

اختتامیه طرح خدمت آموزش «آپاک» در شهر پردیس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، مراسم اختتامیه طرح خدمت آپاک (آموزش، پیشگیری، ایمنی و کمک ‌رسانی) با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس و با حضور حجت ‌الاسلام‌ والمسلمین حاج آقا توسلی امام جمعه، حسن لاله نایب رئیس شورای اسلامی شهر پردیس و رئیس هیئت ورزش‌ کارگری شهرستان پردیس و جمعی از شهروندان در سالن همایش های شهرداری پردیس برگزار شد.

حسن لاله نایب رئیس شورای اسلامی شهر پردیس و رئیس هیئت ورزش‌ کارگری شهرستان پردیس ضمن خیرمقدم به حضار، آموزش را جزء امور الزامی در حوادث کشور دانست و اظهار داشت: در وضعیت ‌های بحرانی مؤلفه ‌های خاصی وجود دارد که نیاز به تبحر و آموزش دارد.

وی گفت: قطعاً این مؤلفه ‌ها به‌ سلامت روحی و جسمی کمک می کند و جامعه نیاز به این نوع آموزش‌ ها دارد و ما نیز سعی داریم در حد بضاعت با همکاری دستگاه‌های ذی ‌ربط از این سلسله برنامه‌ ها در شهر پردیس برگزار کنیم.

وی افزود: حضور همشهریان و حمایت آنها از برگزاری چنین برنامه‌ هایی، قطعاً برای بهره وری بهتر نیروهای انسانی هر شهر، کشور و در نقاط مختلف جهان موثر و در مواقع بحرانی گره ‌گشا خواهد بود.

حسن لاله بیان کرد: سلامت جامعه و پیرو آن نیروهای انسانی سالم، نرخ بهره وری را بالاتر خواهد برد و جامعه‌ ای کارآمدتر خواهیم داشت.

وی اضافه کرد: این اولین دوره از شش دوره آموزشی طرح آپاک بود که با موفقیت به پایان رسید و پنج دوره دیگر آن نیز در شهرستان برگزار خواهد شد.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0