سه‌شنبه, 26 شهريور 1398
عنوان : پیام رئیس شورای اسلامی شهر پردیس در گرامیداشت هفته دولت؛
کد خبر : ۸۵۱۳
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ 
ساعت : ۱۳:۴۱:۵۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

 

 

 

پیام رئیس شورای اسلامی شهر پردیس در گرامیداشت هفته دولت؛

ترور کوردلانه دولتمردان، دسیسه ای که به لطف الهی بیداری ملتی تا امروز قدرتمند را به دنبال داشت

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، حسن لاله رئیس شورای اسلامی شهر پردیس ضمن تسلیت فرا رسیدن سالروز عروج ملکوتی شهیدان رجایی، باهنر و سایر شهدای دولت و گرامیداشت هفته ای که به نام این عزیزان مزین شده، گفت: جریان ترور و حذف فیزیکی شخصیت های سیاسی کشور به ویژه در روزهای نخست انقلاب اسلامی نه تنها خللی در جریان این نهضت ایجاد نکرد، بلکه به لطف الهی بیداری ملتی تا امروز قدرتمند را به دنبال داشت. 

در ادامه متن این پیام آمده است.

هفته دولت، یادآور ایامی است تلخ که در آن امام راحل عظیم الشأن(ره) و انقلاب شکوهمند اسلامی در روزهای حساس و سرنوشت ساز ابتدایی خود، دو تن از یاران مخلص، ولایی، انقلابی و کارآمد خود را با دستان خون آلود مزدوران منافق از دست داد.

دو چهره شاخص و انقلابی که دشمنان اسلام و انقلاب به زعم نیات کثیف خود گمان می کردند با حذف فیزیکی آنها می تواند، جریان رو به توسعه اسلام حقیقی و ناب محمدی(ص) را متوقف کرده و مقدمات شکست آن را فراهم سازند.

اما دریغ از آنکه به مصداق بیان شیوا و گرانسنگ معمار کبیر انقلاب که در قبال جریان ترور شخصیت های سیاسی کشورمان فرمودند: «بکشید ما را، ملت ما بیدارتر می شود»، ملت بیدار ایران اسلامی تا همین امروز دست از مبارزه نکشید تا آن نهال نوپای انقلاب اسلامی به چنان درختی تناور و مثمر بدل شود که هیچ قدرتی در هیچ نقطه ای از جهان توان رویارویی با او را نداشته باشد.

 

  

    

 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0