پنج‌شنبه, 1 اسفند 1398
  • ساعت : ۹:۴:۲۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ 
شهردار پردیس خبر داد؛
توزیع 3000 نهال در میان شهروندان از سوی شهرداری پردیس

 

 

 

 

 

شهردار پردیس خبر داد؛

توزیع 30000 نهال در میان شهروندان از سوی شهرداری پردیس

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، کورش گلریز در مراسم روز درختکاری که با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا توسلی امام جمعه شهرستان، حسن لاله نایب رئیس، حسینعلی سلیمانی فر رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی، ناصر چراغی رئیس کمیسیون ورزشی و هادی سوهانی رئیس کمیسیون فرهنگی هنری شورای اسلامی شهر پردیس، دیگر مسئولان شهر و شهرستان و جمعی از دانش آموزان در بوستان نورالشهدا برگزار شد، اظهار داشت: خوشبختانه شهر پردیس دارای شهروندانی فرهنگی و علاقمند به محیط زیست است و استقبال کم نظیر این عزیزان از طرح توزیع نهال در اسنفدماه هر سال، خود مهر تاییدی بر این مدعی است.

به گفته این مقام مسئول، شهرداری پردیس طی هر سال و در روز درختکاری و آغاز غازآغازهفته منابع طبیعی نسبت به اجرای برنامه ای ویژه با حضور مسئولان و دانش آموزان مبادرت می ورزد تا درخصوص اهمیت حفاظت از محیط زیست و کاشت و نگهداری از درختان، فرهنگ سازی شود.

وی ادامه داد: امسال نیز این برنامه در مقدس ترین و نورانی ترین نقطه شهر پردیس یعنی بوستان نورالشهدا و در جوار آستان مقدس شهدای گمنام با شعار «به یاد و نام شهدا درخت خواهیم کاشت»، برگزار شد.

این مقام مسئول با اشاره به مشخصات فیزیکی بوستان نورالشهدا بیان داشت: بوستان نورالشهدا با مساحتی بالغ بر 15 هکتار بعنوان یکی از شاخص ترین پروژه های شهرداری پردیس است که فاز نخست آن طی سال جاری افتتاح و بهره برداری رسید و تا کنون در چهار هکتار از آن فضای سبز شامل انواع پوشش گیاهی و درخت ایجاد و بودجه لازم برای اتمام طرح فضای سبز این طرح بزرگ عمرانی برای سال 98 دیده شده است.

شهردار پردیس اضافه کرد: مجموعه شهرداری پردیس طی سالی که در واپسین روزهای آن به سر می بریم بیش از 6 هکتار فضای سبز جدید ایجاد کرد.

گلریز افزود: علاوه بر این، از روز شنبه هفته آینده طرح توزیع 30 هزار اصل نهال در میان شهروندان اجرا می شود تا علاقمندان به محیط زیست بتوانند محیط زندگی خود را زیباتر از گذشته بسازند.

وی ادامه داد: همچنین کاشت گل های فصلی در آستانه سال نو و در قالب طرح استقبال از بهار به منظور زیبایی هرچه بیشتر شهر و جلب رضایت شهروندان از سوی سبزبانان شهرداری پردیس در حال اجراست.

 

  

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.2.0
    V5.5.2.0