پنج‌شنبه, 1 اسفند 1398
  • ساعت : ۱۱:۲۳:۱۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ 
پیام تبریك شهردار پردیس از سرزمین وحی به مناسبت آغاز دهه ولایت و امامت؛
«ولایتمداری» و «قربانی نفس عماره»، دو درس بزرگ دهه امامت و والایت

 

 

 

 

 

پیام تبریک شهردار پردیس از سرزمین وحی به مناسبت آغاز دهه ولایت و امامت؛

«ولایتمداری» و «قربانی نفس عماره»، دو درس بزرگ دهه امامت و ولایت

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، کورش گلریز شهردار پردیس در حالیکه به مدینه منوره و مکه مکرمه برای انجام مناسک حج مشرف شده، طی پیامی از سرزمین وحی به مناسبت آغاز دهه ولایت و امامت، این ایام مبارک را حاوی درس های بزرگی از جمله «قربانی نفس عماره» و «ولایتمداری» خواند.

در ادامه متن این پیام آمده است.

بازه زمانی دو عید بزرگ مسلمانان جهان یعنی عید سعید قربان و عید سعید غدیرخم طی یک نامگذاری با مسما و شایسته، دهه ولایت و امامت خوانده می شود، اعیادی که ورای جشن و شادی و سرور همه مسلمین، حاوی پیام های بزرگی برای نسل بشر است.

نخستین و مهمترین درس این اعیاد و ایام، ولایتمداری است، اصلی که به واقع حلقه مفقوده این روزهای جهان اسلام است که اگر همه ملل مسلمان به این مهم واقف بوده و عمل می کردند، شاید شاهد چنین سطح وسیعی از نفوذ استکبار جهانی و تبعات منفی ناشی از آن در منطقه نبودیم.

دیگر درس بزرگ مکتب مملو از دروس انسان ساز دهه امامت و ولایت، قربانی نفس عماره و خواهش های نفسانی است که با ورود به عید سعید قربان، باید از این امیال دنیوی دست شست به آن را قربانی کرد.

اینجانب کورش گلریز بعنوان خادم کوچک شهروندان بزرگ شهر پردیس که با دعای خیر این عزیزان به خانه خدا مشرف شده ام، از نورانی ترین سرزمین این جهان هستی ضمن تبریک ایام دهه ولایت و امامت و اعیاد سعید قربان و غدیرخم، نایب الزیاره همه عزیزان بوده و بهترین ها را برای شهروندان گرامی آرزومندم.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.2.0
    V5.5.2.0