پنج‌شنبه, 1 اسفند 1398
  • ساعت : ۸:۳۰:۲۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ 
پیام تبریك رئیس شورای اسلامی شهر پردیس درپی توفیقات آتش نشان این شهر در رقابت های جهانی چین؛
عیدی آتش نشان طلایی شهر پردیس، حلاوت عید سعید قربان را دوچندان کرد

 

 

 

 

 

پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر پردیس درپی توفیقات آتش نشان این شهر در رقابت های جهانی چین؛

عیدی آتش نشان طلایی شهر پردیس، حلاوت عید سعید قربان را دوچندان کرد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، حسن لاله رئیس شورای اسلامی شهر پردیس درپی توفیقات مثال زدنی یکی از پرسنل آتش نشانی و خدمات ایمنی این شهر در رقابت های المپیاد جهانی آتش نشانان در کشور چین، این افتخارآفرینی را همچون یک عیدی ارزشمند، سبب شیرینی دوچندان عید سعید قربان و ایام مبارک دهه ولایت و امامت در کام شهروندان دانست.

در ادامه متن این پیام آمده است.

امروز همزمان با آغازین روز دهه ولایت و امامت و عید سعید قربان، خبر کسب دومین مدال طلا توسط جناب آقای «حسین حاجیان» آتش نشان ورزشکار شهر پردیس در آوردگاه المپیاد جهانی آتش نشان کشور چین بر شادی و سرور شهروندان افزود.

بی شک، مردم شهر پردیس به خود می بالند که شهرشان محل پرورش استعدادهایی شکوفاست که می توانند همچون الماسی ارزنده در میادین جهانی بدرخشند و پرچم پرافتخار و زیبای جمهوری اسلامی ایران را برابر چشمان جهانیان به احتزاز درآورند.

امیدوارم همانگونه که در سایه تلاش های شبانه روزی، زحمات بی وقفه و تمرینات مستمر موجبات شادی شهروندان پردیس را فراهم ساختید، تحت توجهات مولا و اسوه راستین همه ورزشکاران حضرت علی(ع) شاد و مسرور باشید. 

اینجانب به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی و مردم شریف، فرهیخته، ورزشکار و ورزش دوست شهر پردیس این موفقیت های چشمگیر را خدمت این آتش نشان ورزشکار شهر پردیس تبریک عرض نموده و فتح روزافزون دیگر قلل رفیع در میادین ورزشی و سایر امور زندگی را از حضرت باری تعالی برای ایشان مسئلت دارم.

 

    

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.2.0
    V5.5.2.0