دوشنبه, 16 تير 1399
  • ساعت : ۱۳:۵:۱۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ 
رئیس شورای اسلامی شهر پردیس عنوان كرد؛
توسعه ورزش راهی برای گسترش امور فرهنگی است

 

 

 

 

 

رئیس شورای اسلامی شهر پردیس عنوان کرد؛

توسعه ورزش راهی برای گسترش امور فرهنگی است

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، حسن لاله در گردهمایی هیئت ورزش کارگری شهرستان پردیس که در سالن همایش های شهرداری پردیس برگزار شد، اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به شرایط زندگی خاص ماشینی که جریان دارد، ورزش امری ضروری برای ارتقای سطح سلامت جسم و روح افراد جامعه قلمداد می شود.

وی ادامه داد: مجموعه خانواده بزرگ شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس به منظور توسعه فرهنگ ورزش، برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت متعددی را تدوین و به ترتیب اجرایی می کند.

حسن لاله اضافه کرد: هدف از حضور اعضای شورای اسلامی شهر پردیس بعنوان روسای هیئت های ورزشی، ایجاد بسترهای لازم برای حضور شهروندان در عرصه های ورزشی است.

به گفته این مقام مسئول، ورزش در دنیای امروز مقوله ای تک بعدی نیست و با مولفه های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی بسیاری درآمیخته، اما برای مدیریت شهری پردیس دو امر تندرستی شهروندان و توسعه فرهنگ در راس امور قرار دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر پردیس و رئیس هیئت ورزش کارگری شهرستان، توسعه ورزش را راهی به سوی گسترش امور فرهنگی خواند و افزود: متاسفانه هجمه های فرهنگی دشمنان اسلام و انقلاب برای ضربه زدن به کشور همچنان در ابعاد مختلف ادامه دارد و در این بین، ورزش به دلیل جذابیت های بسیاری که برای همه اعضای خانواده به ویژه جوانان و نوجوانان دارد، راهی مناسب برای کاهش تاثیرات معضلات اجتماعی است.

وی در پایان از حمایت بی دریغ شهردار پردیس، اعضای محترم شورای اسلامی شهر پردیس، همکاری واحدهای مختلف شهرداری پردیس، اداره ورزش و جوانان شهرستان و دیگر نهادهای ذیربط در راستای اجرای هرچه بهتر برنامه های ورزشی تقدیر و تشکر کرد.

 

 

 

     

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.2.0
    V5.5.2.0