• ساعت : ۱۴:۱۱:۲۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ 
  • کد خبر : ۸۹۰۸
روز گذشته صورت گرفت؛
بازدید مسئولان شهر و شهرستان پردیس از روند برپایی نمایشگاه «جلوه های عاشورایی» + تصاویر

 

 

 

 

 

 

روز گذشته صورت گرفت؛

بازدید مسئولان شهر و شهرستان پردیس از روند برپایی نمایشگاه «جلوه های عاشورایی»

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، نمایشگاه جلوه های عاشورایی که قرار است آیین گشایش آن امروز در فاز 11 شهر پردیس برگزار شود، عصر دیروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه شهرستان، حسن لاله رئیس شورای اسلامی شهر پردیس، مرتضی همتی شهردار پردیس، میلاد احمدی عضو این شورا و دیگر مسئولان مورد بازدید قرار گرفت.

مرتضی همتی شهردار پردیس در جریان این بازدید اظهار داشت: نمایشگاه «جلوه های عاشورایی» که به همت مسئولان شهرستان در فاز 11 برپا شده، حرکت فرهنگی و مذهبی بسیار جالب، در خور تقدیر و پسندیده ای است که می تواند همه اقشار جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان را با مفاهیم عاشورایی آشناتر سازد.

وی ادامه داد: در حال حاضر کالبد هویت مادی شهر پردیس در حال شکل گیری است اما شاکله معنوی آن هنوز شکل نگرفته و برنامه هایی از این دست و همچنین برکت حضور شهدای گمنام در فازهای مختلف سبب انس بیشتر شهروندان با منش و روش زندگی آل الله و تشکیل هویت معنوی می شود.

به گفته این مقام مسئول، اگر مردم شهری با کلام الله مجید و ائمه اطهار(ع) انیس شوند بسیاری از آسیب ها و معضلات اجتماعی رفع می شود، از این رو مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس با تمام وجود از ایده های نو در این حوزه استقبال و حمایت می کنند.

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0