• ساعت : ۱۴:۱۳:۱۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ 
  • کد خبر : ۸۹۰۹
رئیس شورای اسلامی شهر پردیس خبر داد؛
اجرای 11 عنوان برنامه فرهنگی مذهبی طی ایام محرم در پردیس

 

 

 

 

 

 

رئیس شورای اسلامی شهر پردیس خبر داد؛

اجرای 11عنوان برنامه فرهنگی و مذهبی طی ایام محرم در پردیس

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، نمایشگاه جلوه های عاشورایی که قرار است آیین گشایش آن امروز در فاز 11 شهر پردیس برگزار شود، شامگاه روز گذشته با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه شهرستان، حسن لاله رئیس شورای اسلامی شهر پردیس، مرتضی همتی شهردار پردیس، میلاد احمدی عضو این شورا و دیگر مسئولان مورد بازدید قرار گرفت.

حسن لاله رئیس شورای اسلامی شهر پردیس در جریان این بازدید اظهار داشت: نمایشگاه «جلوه های عاشورایی»، کاری ارزشمند از سوی مسئولان شهرستان و در راس آنها دفتر امام جمعه محترم پردیس است که امیدوارم فعالیت هایی از این دست همچنان تداوم داشته باشد.

وی در ادامه ضمن آرزوی قبولی سوگواری های شهروندان گرامی در ایام محرم از برنامه ریزی و اجرای 11 عنوان برنامه در سرفصل های مختلف طی ایام محرم از سوی شهرداری پردیس خبر داد.

این مقام مسئول تصریح کرد: از مهمترین این برنامه ها می توان به برپایی مراسم سوگواری سید و سالار شهیدان طی دو دهه در محل پارکینگ بوستان نورالشهدا، کمک به برگزاری همایش «پیام آوران عاشورا» در مسجد الغدیر، ضدعفونی و شستشوی مساجد، هیئت های مذهبی و تکایا برای مصونیت شهروندان از کروناویروس، میزبانی از پرچم متبرک منادی کربلا حضرت زینب(س) در شهرداری پردیس، برگزاری مسابقه فرهنگی مذهبی با عنوان «هرخانه یک حسینیه» در فضای مجازی و ... اشاره کرد.

به گفته این مقام مسئول، ارائه آموزش های ایمنی به مسئولان هیئات مذهبی شهر از سوی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری، کمک به اقامه نماز ظهر عاشورا، طراحی، چاپ و نصب بنرهای اطلاع رسانی مراسم و تسلیت ایام، نصب انواع پرچم یه ویژه سه پرچم بزرگ 60 مترمبعی، نصب ریسه های مشکی، تولید محتوا و درج در شبکه های اجتماعی، تهیه نماهنگ های مرتبط و پخش از نمایشگرهای شهری، مستندسازی شامل فیلمبرداری و عکاسی از برنامه های مذکور و ... در ردیف دیگر امور اجرایی شهرداری پردیس در بازه زمانی مذکور قرار می گیرد.

  

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0