• ساعت : ۱۷:۱۳:۵۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ 
  • کد خبر : ۸۹۵۳
شهردار پردیس؛
تعهد به کار و ارائه خدمات با کیفیت و به موقع باید در شهرداری پردیس نهادینه شود + تصاویر

 

 

 

 

 

 

 

شهردار پردیس؛

تعهد به کار و ارائه خدمات با کیفیت و به موقع باید در شهرداری پردیس نهادینه شود

مرتضی همتی از سه شاخص تعهد به کار، دقت عمل و خدمات رسانی در زمان مناسب بعنوان سه ویژگی اصلی یک عملکرد خوب یاد کرد که باید در میان کارکنان همه واحدهای شهرداری پردیس نهادینه شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پردیس، مرتضی همتی ظهر امروز در ادامه سلسله نشست های خود با کارکنان واحدهای مختلف شهرداری پردیس طی جلسه ای تخصصی میهمان پرسنل واحد شهرسازی و معماری بود.

وی در این نشست اظهار داشت: واحد شهرسازی و معماری از جمله بخش های تاثیرگذار و مقدم در یک شهرداری قلمداد می شود، هرچند نباید فراموش کرد که ارائه خدمات به شهروندان توسط خانواده بزرگ شهرداری پردیس برآیندی از تلاش و همکاری تنگاتنگ همه ارکان این مجموعه است.

این مقام مسئول اضافه کرد: در حال حاضر بخش عمده ای از درآمدهای شهرداری پردیس بر ساخت و سازها استوار است، اما گردش مالی در این حوزه به مرور زمان تنزل خواهد یافت، از این رو برای ترسیم آینده ای روشن برای شهر و شهروندان باید از همین امروز به دنبال ایجاد و توسعه درآمدهای پایدار بود.

به گفته شهردار پردیس، شرایط امروز اقتصاد کشور و به تبع آن اقتصاد شهری به سبب شیوع کروناویروس و سایر مسائل کمی شکننده است و همه واحدهای شهرداری به ویژه شهرسازی در راستای احیای اقتدار، بازگشت اعتماد عمومی و کسب نگاه مثبت شهروندان چاره ای جز تلاش خالصانه و شبانه روزی ندارند.

مرتضی همتی در پایان بر لزوم حفظ نظام اداری، توجه ویژه بر اصل تکریم ارباب رجوع، رعایت انصاف در قبال مردم و تقویت تعاملات بین واحدهای مختلف شهرداری تاکید کرد.   

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0