• ساعت : ۱۱:۴۰:۳۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ 
  • کد خبر : ۸۹۶۰
شهردار پردیس عنوان كرد؛
نگاه شهرداری پردیس به نواحی کارگاهی کارآفرینی است/لزوم مدیریت و کاهش تاثیرات منفی کروناویروس بر اقتصاد شهری

 

 

 

 

 

 

 

شهردار پردیس عنوان کرد؛

نگاه شهرداری پردیس به نواحی کارگاهی کارآفرینی است/ لزوم مدیریت و کاهش تاثیرات منفی کروناویروس بر اقتصاد شهری

مرتضی همتی با بیان اینکه نگاه شهرداری پردیس به نواحی کارگاهی و پارک علم و فناوری اصل مهم کارآفرینی است، بر لزوم مدیریت صحیح و کاهش تاثیرات منفی کروناویروس بر اقتصاد شهری تا رفع کامل این بیماری منحوس تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پردیس، پنجمین نشست مدیران واحدهای شهرداری پردیس طی دو ماه گذشته که نزدیک به چهار ساعت به طول انجامید به ریاست مرتضی همتی برگزار شد.

شهردار پردیس در این نشست اظهار داشت: در شرایط حساس کنونی، یکی از مصادیق تهدید کننده اقتصاد شهری شیوع ویروس کرونا و تاثیرات منفی آن است که این مسئله در شهری همچون پردیس که عمده درآمد شهرداری آن قائم بر ساخت و ساز است، نمود بیشتری یافته است.

وی تصریح کرد: از این رو، باید در سایه اتخاذ تدابیر صحیح، تلاش مضاعف و خدمات رسانی شایسته از اثرات سوء این معضل که نه تنها کشورمان بلکه همه جهان را درگیر خود کرده، کاست.

این مقام مسئول در ادامه با بیان اینکه خدمات رسانی به نواحی کارگاهی نه هزینه کرد بلکه یک سرمایه گذاری اقتصادی و حتی اجتماعی بزرگ است، افزود: با توجه به سکونت جمعیت قابل توجه در پردیس و نرخ رشد جمعیتی بی نظیر این شهر به واسطه تداوم تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن، اهمیت وجود مراکز کارآفرینی نظیر نواحی کارگاهی و پارک علم و فناوری بیش از پیش احساس می شود، بنابراین نگاه شهرداری پردیس به این دو بخش مبحث مهم اشتغالزایی است.

حفظ سلامت کارکنان در روزهای اوج گیری شیوع ویروس کرونا با رعایت همه پروتکل های بهداشتی، ضرورت دوری از فساد در همه بخش های شهرداری با تلاش نهادهای نظارتی و بازرسی و همچنین لزوم ارتقای سطح و به روزرسانی آموزش کارکنان با برپایی دوره های بازآموزی و ضمن خدمت از دیگر تاکیدات مرتضی همتی بود.

 

 

 

      

 

  

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0