• ساعت : ۱۰:۱۹:۲۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ 
  • کد خبر : ۹۰۵۴
هشدار جدی شهردار پردیس به متخلفان؛
هرگونه ساخت و ساز بدون اخذ مجوز از شهرداری پردیس تخلف است + تصاویر

 

 

 

 

 

 

 

هشدار جدی شهردار پردیس به متخلفان؛

هرگونه ساخت و ساز بدون اخذ مجوز از شهرداری پردیس تخلف است

مرتضی همتی: احداث هرگونه سازه به هر شکلی بدون پیگیری و دریافت مجوزهای لازم از شهرداری پردیس مصداق ساخت و ساز غیر مجاز محسوب شده و بعنوان تخلف قابل پیگرد قانونی است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر پردیس و شهرداری پردیس، مرتضی همتی ظهر امروز به همراه جمعی از مدیران واحدهای مختلف شهرداری پردیس از دو گودبرداری حادثه ساز در نواحی کارگاهی فاز هفت این شهر بازدید میدانی داشت.

وی در جریان این بازدید اظهار داشت: شهرداری پردیس طی پایش های مستمر ساخت و سازها در همه نقاط شهر به ویژه نواحی کارگاهی خرمدشت و سیاهسنگ، اخطارهایی برای مالکان ساختمان ها ارسال کرد اما برخی گودبرداری های غیراصولی سبب بروز مشکلاتی برای شهروندان شد.

شهردار پردیس ادامه داد: پس از ریزش در یکی از معابر، تیم‌های پلیس ساختمان و دیگر واحدهای شهرداری به محل اعزام و با ایمن‌سازی محل، نصب نیوجرسی و تابلوهای هشداردهنده پرونده‌ای در این خصوص تشکیل دادند.

همتی تاکید کرد: برای هرگونه ساخت و ساز، دیوارکشی و نوسازی ابتدا باید از شهرداری پردیس مجوزهای لازم را اخذ و سپس با حضور کارشناسان شهرسازی اقدام به ساخت‌وساز شود و در صورت عدم تأیید، هرگونه اقدامی تخلف و ساخت‌وساز غیرمجاز محسوب می‌شود.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0