• ساعت : ۸:۳:۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ 
  • کد خبر : ۹۱۲۷
شهردار پردیس؛
‍ ضرورت شتاب بیشتر در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری پردیس

 

مرتضی همتی شهردار پردیس با اشاره به شرایط اقلیمی شهر پردیس و بازه زمانی کوتاه برای اجرای طرح های عمرانی بر شتاب بیشتر روند اجرای پروژه های شهرداری تاکید کرد.  

هفتمین نشست هم اندیشی مدیران شهرداری پردیس در سال جاری به ریاست مرتضی همتی صبح دیروز در مجموعه فرهنگی ورزشی شهدای گمنام شهرداری برگزار شد.

شهردار پردیس در این نشست كه براي هماهنگي واحدهاي اجرائي شهرداري برگزار مي شود، اظهار داشت: اقلیم نسبتا سرد و کوهستانی شهر پردیس، فرصت چندانی برای اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی به نهادهای اجرایی نظیر شهرداری نمی دهد، بنابراین باید با غنیمت شمردن این فرصت کوتاه، شتاب بیشتری به طرح ها داد.

وی ادامه داد: خوشبختانه اغلب همکارانم در شهرداری پردیس به این مخرج مشترک ذهنی رسیده اند که خدمت در مجموعه ای همچون شهرداری یک کار اداری صرف نیست، بلکه فعالیتی شبانه روزی است که باید با کیفیتی عالی و در زمانی مناسب ارائه شود.

مرتضی همتی بر لزوم کاهش هزینه های نگهداری دارایی های شهرداری تاکید کرد و گفت: اولویت نخست همه پرسنل شهرداری پردیس باید نگهداری هرچه بهتر از اموال، تجهیزات، خودروها، املاک و در کل دارایی های شهرداری با نهایت دلسوزی و امانت داری باشد چراکه این داشته ها مصداق بارز بیت المال هستند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0