• ساعت : ۱۰:۵۱:۲۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ 
  • کد خبر : ۹۱۶۱
امام جمعه شهرستان پردیس؛
شتاب خدمات رسانی باید بیش از سرعت پیشروی مشكلات باشد

 

حجت الاسلام والمسلمین سیدحسین حسینی در آیین گشایش طرح های عمرانی و خدماتی شهرداری پردیس که به مناسبت هفته دولت با حضور عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران، عبدالعظیم رضایی فرماندار، مرتضی همتی شهردار پردیس، اعضای شورای تامین و دیگر مدیران برگزار شد، اظهار داشت: در ابتدای سخن ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به دولتمردان تلاشگر، انقلابی و ولایی تبریک عرض میکنم.

وی ادامه داد: خوشبختانه پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری پردیس بر اساس یک نیازسنجی مناسب، طراحی، برنامه ریزی و اجرا شده است.

امام جمعه پردیس افزود: احداث دو مرکز عمومی پارک خودرو، بازار میوه و تره بار، اجرای آسفالت، بوستان و ... در یک بازه زمانی کوتاه، مصداق حقیقی کار جهادی است که مجموعه شهرداری پردیس با مدیریت جناب آقای مرتضی همتی به منصه ظهور گذاردند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی با تاکید بر لزوم تسریع در رفع مشکلات خاطرنشان کرد: امروز باید سرعت ارائه خدمات از سرعت پیشروی مشکلات بیشتر باشد تا رضایت مردم جلب شود.

وی در پایان، "پیشگیری از تضییع نماز" و عدم تابعیت از هوای نفس" را راز ماندگاری مدیران در نظام مقدس اسلامی خواند و افزود: هفته دولت به نام و یاد شهیدان رجایی و باهنر زنده و گرامی است.

امام جمعه پردیس تصریح کرد: از جمله ویژگی های بارز این دو شهید بزرگوار، دقت و توجه وافر به امر نماز و همچنین دوری از وسوسه های نفسانی بود که سبب ماندگاری خاطره شیرین خدمات آنها در دل و جان مردم شد و همه مسئولان باید سیره عملی ایشان را چراغ هدایتگر مسیر خود قرار دهند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0