پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند


   


  ================================================================================

  به منظور ارتقای سطح آموزش پرسنل برگزار شد؛

  دومین دوره آموزش مقدماتی آتش نشانی کارکنان حراست شهرداری پردیس

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، این دوره آموزشی به همت مجموعه حراست و با همکاری آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری و با حضور کورش گلریز شهردار پردیس و رضا محمدی عواطفی مسئول حراست شهرداری برگزار شد.

  دومین دوره آموزش مقدماتی آتش نشانی کارکنان حراست شهرداری پردیس در ابتدا با برگزاری بخش تئوری در سالن همایش های شهرداری آغاز شد.

  این دوره در ادامه با اجرای عملی آموزه های ارائه شده در کلاس در محل ایستگاه آتش نشانی همراه شد و کارکنان حراست شهرداری پردیس با بهره گیری از تجهیزات خاموش کننده ها و آموزش اطفای حریق پرداختند.

   

  در نخستین روزهای سال جدید؛
   

  دیدار نوروزی کارکنان حراست شهرداری پردیس با شهردار انجام شد
   

  روابط عمومی شهرداری پردیس: در نخستین روزهای سال جدید، دیدار نوروزی کارکنان حراست شهرداری پردیس با محمد لاله شهردار و کورش گلریز معاون شهردار انجام شد.
   

  به گزارش روابط عمومی شهرداری پردیس، در جریان برنامه دیدار نوروزی پرسنل واحد حراست و حفاظت فیزیکی با محمد لاله شهردار پردیس و کورش گلریز معاون شهردار پردیس، آقای رضا محمدی عواطفی مسئول حراست شهرداری پردیس و جمعی از کارکنان این واحد حضور داشتند.
   

  محمد لاله شهردار پردیس در این مراسم با اشاره به انتخاب شعار سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب، تاکید ایشان برای دومین سال پیاپی بر مبحث اقتصاد مقاومتی را حامل پیام های بسیار مهمی دانست.
   

  وی ادامه داد: باید همه اعضای خانواده بزرگ شهرداری پردیس دوشادوش مردم و مسئولان، امور اجرایی و برنامه های خود را با منویات معظم له همسو ساخته و در راستای تحقق شعار سال تلاشی وافر داشته باشند.  
   

  آقای رضا محمدی عواطفی نیز، شعار «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» را نسخه شفابخش مسائل پیش روی امروز کشور خواند.
   

  وی تصریح کرد: اغلب اسامی انتخاب شده از سوی رهبر فرزانه انقلاب طی سالیان اخیر دارای مضامین اقتصادی بوده، از این رو باید به سوی تحقق این مهم گام های بلندی برداشت.
  حضور پر رنگ مجموعه حراست شهرداری پردیس در همایش اقتصاد مقاومتی که با حضور دبیر هیئت دولت و معاون سیاسی استاندار تهران در پارک فناوری پردیس برگزار شد

  نخستین دوره آموزش مقدماتی آتش نشانی کارکنان حراست شهرداری پردیس
  همچنین در پایان برگزاری رقابت اطفای حریق آقایان مهدی کارگر، جواد حقیری و حسین ناظم به ترتیب به مقام اول تا سوم دست یافتند.  ===========================================================

  تجدید دیدار با جانبازان سرافراز و خانواده معزز شهدا

   


  حضور فعالانه و منظم در مراسم و همایش های شهرداری  جلسه هم اندیشی   بازدید از طرح های در دست احداث عمرانی و خدماتی  نشست با مسئولان 

  ======================================================================================================================================
   

  جلسه هم اندیشی و معارفه مسئول حراست با پرسنل و مجموعه حفاظت فیزیکی شهرداری پردیس
   

  با عنایت به معارفه مسئول حراست شهرداری پردیس جناب آقای رضا محمدی عواطفی از طرف مشاور محترم استاندار و مدیرکل حراست استانداری تهران در تاریخ 29/4/95، در همین راستا و جهت شناخت بهتر محیط و پرسنل حفاظت فیزیکی اولین جلسه هم اندیشی و شناخت پرسنل در تاریخ 3/5/95 با حضور کلیه پرسنل دفتر حفاظت فیزیکی در محل سالن آمفی تئاتر شهرداری برگزار گردید. در این جلسه جناب آقای رضا محمدی عواطفی بدین شرح ایراد سخنرانی نمودند:
   

  «ضمن عرض سلام و درود و تهیت به محضر حضرت بقیه الله الاعظم(عج) منجی عالم بشریت و نایب بر حق ایشان مقام عظمای ولایت و عرض درود و سلام محضر همه شهیدان، امام شهدا و تشکر از حسن اعتماد مجموعه اداره کل حراست استانداری تهران و جناب آقای محمد لاله شهردار محترم به بنده که با ابلاغ این حکم فرصت خدمتگذاری را به اینجانب فراهم نمودند
   

  ایشان در ابتدا ضمن خوش آمدگویی به کلیه پرسنل و آشنایی با ایشان تاکید بر ارتقای کیفی و کمی حراست خصوصا مجموعه حفاظت فیزیکی داشته و اظهار داشتند که حفاظ فیزیکی چه از نظر تحصیلات آکادمی و چه از نظر آموزش های تخصصی حفاظت می بایست در سطوح بالا قرار گیرند.شایان ذکر است که در اولین جلسه جزوه آموزشی شرح وظایف حفاظت فیزیکی(16 صفحه ای) به کلیه پرسنل جهت یادآوری و بازآموزی شرح وظایف تحویل گردید./
         

  5.7.4.0
  گروه دورانV5.7.4.0